How Tour Studio – działalność, pod szyldem której od 20 lat pracuję jako DJ i prezenter muzyczny. Doświadczenie zdobyte podczas prowadzenia setek imprez, kilkuletnia praktyka przed radiowym mikrofonem (Nasze Radio 104,7 FM - Sieradz), a także "laury" zdobyte na wielu turniejach DJ'ów i prezenterów muzycznych (m. in. Mistrz Polski Dee Jay'ów 2005, V-ce Mistrz Polski Prezenterów Dyskotek - Grand Prix 2004, Mistrz DJ'ów Ziemi Tarnowskiej 2005), za każdym razem staram się przekładać na najwyższy poziom usług, jakie oferuję.

Wielkim komplementem jest dla mnie opinia, iż wypracowałem przez lata własny, niepowtarzalny styl, który doprowadza tańczących do euforii na parkiecie. Nie trzymam się nigdy żadnych schematów bo doskonale wiem, że każda impreza jest inna, jak i różne są oczekiwania klientów. A te, za każdym razem są dla mnie priorytetem.

Będąc właścicielem firmy, większą część zleceń realizuję osobiście, a w przypadku zajętego terminu, polecam DJ'ów i prezenterów, z którymi współpracuję od wielu lat i mam do nich pełne zaufanie. Obsługuję imprezy od kilkudziesięciu do tysiąca osób, w lokalu bądź plenerze. Z racji lokalizacji mojej firmy w centrum Polski, wykonuję zlecenia na terenie całego kraju. Zawsze "na czas i z klasą", oraz tak by zostawić po imprezie jak najlepsze wrażenie.