OFERTA WESELNA


Przyjęcia weselne w stylu miejskim

Urban wedding. Nowoczesne wesele, które od kilku lat cieszy się u nas coraz większą popularnością. Oprawa muzyczna wesela w stylu miejskim charakteryzuje się wyselekcjonowanymi, polskimi i zagranicznymi przebojami ostatnich kilkudziesięciu lat. Bez konkursów, biesiadnych przyśpiewek i ludowego disco polo. Obrzęd oczepin jest opcjonalny, ograniczony do niezbędnego minimum i prowadzony "na poziomie". Dodatkową atrakcją podczas urban wedding może być występ iluzjonisty, pokaz barmański, pokaz taneczny, karaoke itp.

Wesela w stylu tradycyjnym
Znana i wciąż lubiana forma wesela okraszona hitami disco polo, zabawami i animacjami oczepinowymi oraz biesiadnymi przyśpiewkami. Często łączona z drugim dniem celebrowania czyli poprawinami.

Wesela międzynarodowe
W ostatnich latach, organizuje się coraz więcej wesel międzynarodowych. Są to zlecenia o specyficznym charakterze , wymagającym ode mnie specjalnego przygotowania zarówno pod kątem muzycznym jak i kulturowym. Do tej pory zdobyłem już doświadczenie podczas prowadzenia wesel polsko-irlandzkich, polsko-angielskich czy polsko-francuskich (DJ + tłumacz). Z przyjemnością podejmę każde nowe wyzwanie.

DJ + muzyk
Tzw. live act DJa w towarzystwie saksofonisty bądź skrzypaczki. Dźwięki instrumentów spotęgują muzyczne doznania gości. To również mały ukłon dla miłośników muzyki granej na żywo przez zespoły muzyczne.

Dekoracja światłem
Oświetlenie parkietu tanecznego za pomocą ruchomych głów i innych efektów to w How Tour Studio standard. Ponadto jednak oferuję podświetlenie w wybranych kolorach ścian, sufitu i innych elementów architektury wnętrza, które utworzy wyjątkowy klimat każdej sali. Do tego pokaz laserowy i mamy piękny  spektakl świetlny, który trzeba zobaczyć na własne oczy.

Pierwszy taniec w chmurach
Efekt znany m.in. z popularnego show Taniec z gwiazdami. Ciężki dym unoszący się tuż przy podłodze podczas pierwszego tańca utworzy wrażenie jakby nowożeńcy unosili się w chmurach. Oczarowanie gości weselnych gwarantowane. No i te bajkowe zdjęcia…OFERTA EVENTOWA

Firmowe eventy
Nie od dziś wiadomo, że dobra atmosfera w firmie zwiększa efektywność pracowników (ku uciesze pracodawcy;). Konferencja czy szkolenie zakończone imprezą taneczną prowadzoną przez DJ'a, integruje pracowników, uwalnia ich od stresu oraz pozostaje na długo w pamięci, co przekłada się na korzyści i zyski dla firmy.

Bankiety
Chillout. Stonowane brzmienia podczas rozmów biznesowych bądź nieformalnych spotkań. DJ w towarzystwie muzyka. Akompaniament saksofonu czy skrzypiec stanowi elegancki dodatek do muzycznego tła każdego bankietu.

Festyny i pikniki
Imprezy plenerowe dla całych rodzin. Przepełnione mnóstwem konkursów, gier i zabaw. Dzień pełen wrażeń uwieńczony dyskoteką "pod gwiazdami".

Pokazy mody
Oprawa muzyczna towarzysząca modelkom na wybiegu oraz niezapomniane after party po pokazie. Muzycznie - ślicznie, modnie i trendy.


OFERTA OKOLICZNOŚCIOWA

Urodziny, imieniny, jubileusze, chrzty, komunie
Spotkania rodzinne nie mogą obyć się bez znakomitej muzyki do tańca. Biesiadowanie przy stole oraz parkiet rozgrzany do czerwoności gwarantują wujkom, ciociom, babciom, dziadkom, szwagrom i kuzynom mile spędzony czas w rodzinnym gronie.

Bale gimnazjalne i studniówki
Pierwsze bale młodzieży na 100 dni przed egzaminem gimnazjalnym lub maturą. Poloneza czas zacząć… A potem już tylko szalona zabawa taneczna pozostająca w pamięci na lata.

Bale sylwestrowe
Pożegnanie starego i powitanie nowego roku w szmpańskim nastroju i w rytm karnawałowych przebojów.

Bale karnawałowe
Bale organizowane w okresie karnawału obfitujące w największe szlagiery minionych dekad oraz najświeższe hity prosto z list przebojów. Karnawałowy strój wskazany. Znakomity nastrój gwarantowany.

Dyskoteki szkolne
Znakomita rozrywka i jednocześnie element edukacji dzieci i młodzieży. Muzyka, światła, dym oraz roztańczony tłum na parkiecie. Sala gimnastyczna, świetlica, korytarz? Jedno jest pewne. Nie ma tu miejsca na podpieranie ścian. Liczy się tylko taniec i dobra zabawa.

Dancingi dla seniorów
To czym dla jednych jest wspomnieniem z lamusa, dla innych stanowi taneczny powrót do młodości. Panowie proszą panie, panie proszą panów. Muzyczne wspomnienia przy hitach Anny Jantar, Ireny Santor czy Elvisa Presley'a gwarantują znakomite doznania i miłe chwile.

Wieczory panieńskie i kawalerskie
Szalony wieczór w kobiecym bądź męskim gronie. Najlepsza taneczna muzyka na pożegnanie stanu wolnego.

Karaoke
"Stoję przy mikrofonie, niech mnie który przegoni"... Bo "śpiewać każdy może", choć są i tacy, którzy twierdzą, że niektórzy zdecydowanie i kategorycznie (pod karą chłosty;) nie powinni. Mimo wszystko, podczas karaoke How Tour Studio, każdy, choć na chwilę może zostać królem mikrofonu.


MUZYKA JEST NAJWAŻNIEJSZA

  • lata 50te i 60te (rock’n’roll, twist, swing)
  • lata 70te (disco, boogie, rock)
  • lata 80te (italo disco, new romantic, synth-pop, rock)
  • lata 90te (eurodance, funk, acid jazz, pop, rock)
  • lata 00 (dance, house, r’n’b, latin, pop, rock)
  • najnowsze hity z list przebojów
  • muzyka na imprezy tematyczne (Prohibicja, Reggae & Ska, Woodstock, Saturday Night Fever, PRL, Hawaii, Belly, Oriental, Latin, The King Of Pop i wiele innych)
  • muzyka klubowa, np. na afterparty pokazów mody, programów telewizyjnych itp. (funky, vocal, deep, soulful)
  • set DJ'ski + instrument (saksofon, skrzypce, perkusja)

Muzyka to moja pasja. W mojej płytotece, złożonej z kilkuset oryginalnych płyt kompaktowych, oferuję polskie i zagraniczne przeboje z ostatnich kilkudziesięciu lat. Zapewniam muzykę wyselekcjonowaną, dobraną do „klimatu” konkretnej imprezy i przedziału wiekowego gości.